AktüelGazedda'nın GündemiProject Syndicate ile GazeddaKıbrıs arasında işbirliği anlaşması

Dünyanın önde gelen makale portallarından biri olan Project Syndicate ile GazeddaKıbrıs arasında önemli bir işbirliği başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 5, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Çeşitli önemli küresel konularda yorum ve analizleri yayınlayan uluslararası bir medya kuruluşu olan Project Syndicate ile GazeddaKıbrıs arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

The Guardian, Le Monde, Al Jazeera, El Tiempo gibi dünyanın önde gelen gazeteleriyle de çalışan Project Syndicate’te yayımlanan makalelerden seçtiğimiz yazılar Aycan Akçın tarafından çevrilerek, GazeddaKıbrıs sayfalarında yayımlanacak.

Ekolojiden, insan haklarına, siyasi ve toplumsal meselelerden, ekonomi temelli birçok yazıya kadar geniş bir yelpazede makale yayımlayan Project Syndicate’in makalelerine artık GazeddaKıbrıs’tan ulaşabileceksiniz.

Project Syndicate’e katkıda bulunanlar arasında 45 Nobel ödülü sahibi ve 111 Devlet Başkanı da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından devlet adamları, politikacılar, akademisyenler, iş insanları ve sivil aktivistler yer alıyor.

Project Syndicate’ten çevrilerek sayfalarımızda yayımlanan makalelere ulaşmak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık