koronavirusPrens Charles’a koronavirüs teşhisi kondu

İngiltere'de koronavirüs salgını büyüyor. Galler Prensi ve tahtın varisi Prens Charles'ın testi pozitif çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 25, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Clarence House, bu sabah yayımladığı bir açıklamada 71 yaşındaki Prens Charles’a COVİD-19 hastalığı teşhisi konduğunu doğruladı.

Tahtın varisinin “hafif semptomlar” gösterdiği ifade edilen açıklamada, Charles’ın İskoçya’da Coronavirüs için negatif test eden Cornwall Düşesi ile kendini izole ettiği de kaydedildi.

Yapılan açıklamada, “Galler Prensi koronavirüs için pozitif test edildi” denildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Hafif semptomlar gösteriyor, son birkaç gün boyunca her zamanki gibi evden çalışıyor. Cornwall Düşesi de test edildi, ancak virüsü yok. Hükümet ve tıbbi tavsiyeye uygun olarak, Prens ve Düşes artık İskoçya’da evde kendi kendini izole ediyorlar. Testler, test için gerekli kriterleri karşıladıkları Aberdeenshire’deki NHS tarafından gerçekleştirildi.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık