AktüelMüzakerelerPolitis’e Göre Erdoğan-Tsipras Görüşmesi Abu Dabi’de Yapılacak

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras’ın Aralık ayında görüşeceği belirtildi. Politis gazetesi, “edindiği bilgilere göre” görüşmenin 4 Aralık tarihinde Abu Dabi’de yapılacağını yazdı. Atina’dan gelen bilgilere göre görüşmenin, Birleşik Arap Emirlikleri başkentinde gerçekleştirilecek uluslararası etkinlik çerçevesinde yapılacağını yazan gazete, Erdoğan ile Tsipras’ın söz konusu etkinliğe katılımlarının Kıbrıs sorunuyla ilgili görüşme ihtiyacı doğmadan önce planlandığını yazdı. Habere göre görüşmede, Kıbrıs sorunu dışında, “Kıbrıs sorunundaki gelişmelerden kaçınılmaz olarak iyi ya da kötü etkilenen”...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 24, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras’ın Aralık ayında görüşeceği belirtildi.

Politis gazetesi, “edindiği bilgilere göre” görüşmenin 4 Aralık tarihinde Abu Dabi’de yapılacağını yazdı.

Atina’dan gelen bilgilere göre görüşmenin, Birleşik Arap Emirlikleri başkentinde gerçekleştirilecek uluslararası etkinlik çerçevesinde yapılacağını yazan gazete, Erdoğan ile Tsipras’ın söz konusu etkinliğe katılımlarının Kıbrıs sorunuyla ilgili görüşme ihtiyacı doğmadan önce planlandığını yazdı.

Habere göre görüşmede, Kıbrıs sorunu dışında, “Kıbrıs sorunundaki gelişmelerden kaçınılmaz olarak iyi ya da kötü etkilenen” Türk-Yunan ilişkileri, mülteci meselesi ve Ankara-AB ilişkilerinin ele alınması bekleniyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık