AktüelGazedda'nın GündemiPolisten kaçmak isteyen genç, 12.5 metre yükseklikten yere düştü

Kıbrıs’ın kuzeyinde kayıt dışı yaşadığı belirlenen 23 yaşındaki Nijerya uyruklu genç, kaldığı apartmanda yaklaşık 12.5 metre yükseklikten yere düştü. Gencin durumu ağır.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 19, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyinde kayıt dışı yaşadığı belirlenen 23 yaşındaki Nijerya uyruklu genç, kaldığı apartmanda yaklaşık 12.5 metre yükseklikten yere düştü. Gencin durumu ağır.

Mağusa bölgesinde, dün yaşanan olayda; 23 yaşındaki gencin Mağusa’da sabah saatlerinde 12.5 metre yükseklikten düşerek ağır yaralandığı bildirildi.

Konuyla ilgili edinilen bilgide, gencin Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne kaldırıldığı ve durumunun ağır olduğu öğrenildi.

GazeddaKıbrıs’ın edindiği bilgilere göre, bahsi geçen gencin dün sabah saatlerinde arkadaşının köpeğini gezdirmek için sokağa çıktığını, polis tarafından görülen gençten kimlik istendiğini ve kimliğini evde bıraktığı gerekçesiyle polisi alarak eve götürdüğü öğrenildi.

Edinilen bilgide, gencin eve girdikten sonra odaya geçtiği ve bu sırada arkadaşlarıyla görüşen polisten kaçmak için, muhaceret işlemleri olmadığı gerekçesiyle “yurtdışına çıkarılacağı korkusuyla” camdan bir başka eve geçerek kaçmaya çalıştığı sırada düştüğü belirtildi.

Öte yandan polisin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, gencin polisten kaçmaya çalıştığına yönelik herhangi bir ifade kullanılmadı. Açıklamada şunlar kaydedildi:

Bugün sabah 07.30 sıralarında, Mağusa’da Kaliland bölgesinde İrfanoğlu Apartmanı’nın muhtemelen 18 numaralı daire balkonundan, 17 numaralı balkona geçmeye çalışan Nijerya uyruklu 23 yaşındaki genç, dengesini kaybederek yaklaşık 12.5 metre yükseklikten düşerek ağır yaralandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık