AktüelMedya Odası“Polisin etkisizliği tam bir fiyasko”

Basın Emekçileri Sendikası Başkanı Ali Kişmir, Dün gece geç vakitlerde iki basın çalışanına yapılan saldırıyı kınayarak, polisin gözü önünde gerçekleşen bu saldırı karşısında polisin etkisizliğinin tam bir fiyasko olduğunu ifade etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 3, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Basın Emekçileri Sendikası Başkanı Ali Kişmir, Dün gece geç vakitlerde iki basın çalışanına yapılan saldırıyı kınayarak, polisin gözü önünde gerçekleşen bu saldırı karşısında polisin etkisizliğinin tam bir fiyasko olduğunu ifade etti.

Kişmir, dün gece geç vakitlerde iki basın çalışanına yapılan saldırı tüyler ürpertici olduğunu, Kıbrıs Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Çağlar Yüksel, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce darp edilmiş, çok ağır yaralar aldığını belirtti.

Polis’in konuya anında müdahale ettiğini belirten Kişmir, “Beklentimiz bu çirkin saldırıyı yapanların bir an önce bulunması ve adaletin sağlanmasıdır. Burada polisin sorumluluğu ve niyeti son derece önem arz etmektedir” dedi.

Kişmir: Polisin etkisizliği tam bir fiyaskodur

Yine gece geç vakitlerde görevi başında olan Kıbrıs Gerçek Haber Sitesi Kameramanı Kenan Doğu, kendine ‘hakem’ diyen bir maganda tarafından hakarete uğramış ve darp edildiğini ifade eden Kişmir, “Polisin gözü önünde gerçekleşen bu saldırı karşısında polisin etkisizliği tam bir fiyaskodur” dedi.

Her iki olayda da sorumluların yargı önüne çıkarılması ve dün geceki kara lekenin yetkililer tarafından silinmesi elzemdir diyen Kişmir, “Her iki sürecin de takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine getiririz” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık