AktüelPolitikaPolis şiddeti güney basınında

Ercan’da geçtiğimiz ay meydana gelen ve bugun sosyal medyaya düşen polis şiddeti görüntüleri Kıbrıs’ın güneyinde de yankı buldu. Sigmalive haber sitesi olayı haberleştirdi. Facebook’tan ise #TurkishOccupation etiketi kullanarak paylaştılar.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 31, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Ercan’da geçtiğimiz ay meydana gelen ve bugun sosyal medyaya düşen polis şiddeti görüntüleri Kıbrıs’ın güneyinde de yankı buldu.

Sigmalive haber sitesi olayı haberleştirdi.

Facebook’tan ise #TurkishOccupation etiketi kullanarak paylaştılar.

Εικόνες βαρβαρότητας στο παράνομο αεροδρόμιο Τύμπου (ΒΙΝΤΕΟ) | News

Εικόνες βαρβαρότητας από ψευδοαστυνομικούς στο παράνομο αεροδρόμιο Τύμπου. Όπως διακρίνεται σε βίντεο που τραβήχτηκε από κάμερες ασφαλείας του αεροδρομίου και αναμεταδίδουν Τ/κ ΜΜΕ άνδρας της “ασφάλειας” σέρνει έναν άνθρωπο και τον χτυπά στην κοιλιακή χώρα και στο πρόσωπο. Όπως είπε ο λεγόμενος ΥΠΕΞ του ψευδοκράτους, έχει διαταχθεί έρευνα για τη διερεύνηση και διαλεύκανση του περιστατικού.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık