AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaPolis: “Ölen ismi yanlış verdik, özür dileriz”

Polis Basın Subaylığı  yaptığı açıklama ile  dün rahatsızlanarak öldüğü bildirilen kişinin ismini yanlış verdiklerini ifade ederek, özür diledi. Açıklama şöyle: “DÜZELTME VE ÖZÜR Bugün yayımlanan 16.9.2018 tarihli polis basın bülteninde, 15.09.2018 tarihinde rahatsızlanarak öldüğü bildirilen 53 yaşındaki Ahmet HABEŞOĞLU ismi yanlışlıkla yayımlanmıştır. Yaşamını yitiren şahsın, Yenikent Gönyeli’de sakin, Hackney- Londra doğumlu 51 yaşındaki Ahmet HARAŞOL isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Yapılan yayımdan dolayı mağdur olan Ahmet HABEŞOĞLU isimli şahıstan, ailesinden ve kamuoyundan özür dileriz.”
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 16, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Polis Basın Subaylığı  yaptığı açıklama ile  dün rahatsızlanarak öldüğü bildirilen kişinin ismini yanlış verdiklerini ifade ederek, özür diledi. Açıklama şöyle:

“DÜZELTME VE ÖZÜR Bugün yayımlanan 16.9.2018 tarihli polis basın bülteninde, 15.09.2018 tarihinde rahatsızlanarak öldüğü bildirilen 53 yaşındaki Ahmet HABEŞOĞLU ismi yanlışlıkla yayımlanmıştır. Yaşamını yitiren şahsın, Yenikent Gönyeli’de sakin, Hackney- Londra doğumlu 51 yaşındaki Ahmet HARAŞOL isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Yapılan yayımdan dolayı mağdur olan Ahmet HABEŞOĞLU isimli şahıstan, ailesinden ve kamuoyundan özür dileriz.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık