AktüelPolitikaPolis avcıları uyardı: Yasal işlem yapılacak

"Polis Genel Müdürlüğü olarak yarın başlayacak olan 2019 yılı II. İnce Av Mevsimi nedeniyle tüm avcı kontrollerinin yapılacağını, belirtilen kurallara uymanlar hakkında yasal işleme gidileceğini bir kez daha hatırlatır"
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 31, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Polis Basın Subaylığı, yarın başlayacak olan tartışmalı av ile ilgili açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, av haritasının İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesinde olduğu, 52-54 ve 55 numaralı bölgelerin açılmadığını hatırlattı. 

Polis’ten yapılan açıklamda şu ifadelere yer verildi: “Polis Genel Müdürlüğü olarak yarın başlayacak olan 2019 yılı II. İnce Av Mevsimi nedeniyle tüm avcı kontrollerinin yapılacağını, belirtilen kurallara uymanlar hakkında yasal işleme gidileceğini bir kez daha hatırlatır”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık