AktüelEkolojiPisliğimizde boğulacağız

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, LTB ekiplerinin yağmur suyu kanallarında yaptıkları temizlik çalışmaları sonucu, sadece tek kanaldan çıkan çöplerin fotoğraflarını paylaştı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 22, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, LTB ekiplerinin yağmur suyu kanallarında yaptıkları temizlik çalışmaları sonucu, sadece tek kanaldan çıkan çöplerin fotoğraflarını paylaştı.

Harmancı, vatandaşlardan ricada bulunarak, “çöplerimizi yere ve kanalların içine değil lütfen çöp bidonlarına atalım” ifadelerini kullandı.

Mehmet Harmancı’nın kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklaması şöyle:

“Yağmur suyu kanallarımızın temizlik çalışmaları devam ediyor, bu gördükleriniz sadece bir noktada kanallarımızdan çıkanlar, yurttaşlarımızdan önemle rica ediyorum, yere ve kanalların içine değil çöplerimizi lütfen çöp bidonlarına atalım.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık