koronavirusPilli vazgeçti: Kapanacağız demedim

Dün BRT ekranlarında 21 günlük kapanma olabileceği ile ilgili açıklamalarda bulunan ve toplumu korkuya sevk eden Ali Pilli, söylem değiştirdi. Haber Kıbrıs’ta Hüseyin Ekmekçi’ye konuşan Pilli, kapanacak bir durum olmadığını ifade ederek, tedbirlere devam edileceğini söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 23, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Dün BRT ekranlarında 21 günlük kapanma olabileceği ile ilgili açıklamalarda bulunan ve toplumda korku yaratan Ali Pilli, söylem değiştirdi. Haber Kıbrıs’ta Hüseyin Ekmekçi’ye konuşan Pilli, kapanacak bir durum olmadığını ifade ederek, tedbirlere devam edileceğini söyledi.

Sağlık Bakanı Ali Pilli Günaydın Haber Kıbrıs programında Hüseyin Ekmekçi’ye yaptığı açıklamada “kapanacak bir durum olmadığını ancak tedbirlere devam edileceğini söyledi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık