AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberPile’de Kıbrıslı Türk ve Rum çocuklar bir arada, Akıncı sarayda! (Güncelleniyor)

Pile’de oynanacak olan dostluk maçı öncesi Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rum çocuklar bir araya geldi.  Çocuklar objektiflere dostluk fotoğrafı verirken, onlarca kişi de dostluk maçını izlemek için tribünlerdeki yerini aldı. Pile’de sahada dostluk ve barış görüntüleri paylaşılırken, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ise ‘flama’ gerekçesi ile dostluk maçına katılmayacağını açıklayarak Saray’da basın toplantısı yapmayı tercih etti. Anastasiadis sahada:  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Pile’de oynanacak olan dostluk maçı öncesi Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rum çocuklar bir araya geldi. 
Çocuklar objektiflere dostluk fotoğrafı verirken, onlarca kişi de dostluk maçını izlemek için tribünlerdeki yerini aldı.
Pile’de sahada dostluk ve barış görüntüleri paylaşılırken, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ise ‘flama’ gerekçesi ile dostluk maçına katılmayacağını açıklayarak Saray’da basın toplantısı yapmayı tercih etti.
Anastasiadis sahada:

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft