TemasPile’de “İki Toplumlu Barış Festivali” Düzenleniyor

Kıbrıslıtürk ve Kıbrıslırumların birlikte yaşadığı Pile’de, Türk ve Rum muhtarlıklarının birlikte organizasyonuyla 30 Haziran ve 1 Temmuz’da “İki Toplumlu Barış Festivali” düzenlenecek. FESTİVAL 30 HAZİRAN’DA SAAT 19.00’DA AÇILACAK Festival, 30 Haziran’da saat 19.00’da açılacak. Etkinlikler, 1 Temmuz günü sabah saat 10.00’dan gece 24.00’e kadar devam edecek. Pile Türk Muhtarı Nejdet Ermetal yaptığı yazılı açıklamada, Türk ve Rum tertip komitelerinin çalışmaları sonucu gerçekleştirilecek festivalde iki toplumlu halk dansları, müzik, sergi, slayt show gibi etkinlikler yer alacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 26, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslıtürk ve Kıbrıslırumların birlikte yaşadığı Pile’de, Türk ve Rum muhtarlıklarının birlikte organizasyonuyla 30 Haziran ve 1 Temmuz’da “İki Toplumlu Barış Festivali” düzenlenecek.

FESTİVAL 30 HAZİRAN’DA SAAT 19.00’DA AÇILACAK

Festival, 30 Haziran’da saat 19.00’da açılacak. Etkinlikler, 1 Temmuz günü sabah saat 10.00’dan gece 24.00’e kadar devam edecek.

Pile Türk Muhtarı Nejdet Ermetal yaptığı yazılı açıklamada, Türk ve Rum tertip komitelerinin çalışmaları sonucu gerçekleştirilecek festivalde iki toplumlu halk dansları, müzik, sergi, slayt show gibi etkinlikler yer alacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık