AktüelMedya OdasıPeker, videoları yayınlayacağı adresi duyurdu

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kişisel Twitter hesabından, Kıbrıs’ın kuzeyindeki siyasilerin videolarının bulunduğu arşivin eline geçtiğini açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 20, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kişisel Twitter hesabından, Kıbrıs’ın kuzeyindeki siyasilerin videolarının bulunduğu arşivin eline geçtiğini açıkladı. Peker açıklamasında, ‘sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin’ tehdidinde bulundu. 

Peker’in açıklaması şöyle: 

Kıbrıslı siyasiler; uyuşturucu baronlarıyla, yasadışı bahisçilerle birlik olup Türkiye’de bana karşı kurulan komploya destek verirsiniz he. Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin.

Peker, bu tip videoların müstehcen olduğu için kendi hesabından yayınlanmayacağını da ifade ederek, ‘Deli Çavuş’ diye yeni bir hesap olduğunu ve şahsına komplo kuran Kıbrıslı siyasilerin videolarını, eğer istifa etmezlerse, o hesap üstünden yayınlayacağını söyledi. Peker açıklamasında şunları kaydetti:

”Kıbrıslı siyasetçiler (şerefli olanlar baş tacı), sizin de hepinizi deli edecem. Sonra sülü gibi sizi de tedavi edeceğim. Falyalı’nın arşivinde Türkiye’den kimler mi var? Çok eğleneceğiz çok.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık