AktüelGazedda'nın GündemiPeker ile Zaroğlu ilişkisi

Suç örgütü lideri Sedat Peker ile Yeniden Doğuş Partisi milletvekili Bertan Zaroğlu’nun yeni fotoğrafları bugün sosyal medyada dolaşmaya başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 25, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Suç örgütü lideri Sedat Peker ile Yeniden Doğuş Partisi milletvekili Bertan Zaroğlu’nun yeni fotoğrafları bugün sosyal medyada dolaşmaya başladı.

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Milletvekili Bertan Zaroğlu ile Türkiye’de ‘suç örgütü lideri’ olarak kabul edilen ve aranan Sedat Peker ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Dergâhta buluştular

2014 yılında cezaevinden çıktıktan sonra ‘kahraman’ gibi Kıbrıs’ın kuzeyinde karşılanan Sedat Peker, Nakşibendi tarikatından Şeyh Nazım’ın dergahını ziyaret etmiş Şeyh Bahaddin ile buluşup aynı sofraya oturmuştu.

Çektiği videolarla Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşanan iddiaları da anlatan Peker’in ortaya çıkan bu görüntülerinde bir ayrıntı ise dikkatler kaçmadı. Peker’in, Lefke ziyaretinde yanında YDP Milletvekili Zaroğlu da bulunuyordu.

Öte yandan Özgür Gazete‘den Mustafa Baflı‘ya konuşan Zaroğlu, “Sedat Peker ile herhangi bir ilişkim yok. Peker ile gezmedik, bir yere gitmedik. Ortak arkadaşlarımız vardı. Dergahta biraraya geldik” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık