AktüelDünyaPeker: Demirören, Ziraat Bankası’ndan kredi aldı, ödemedi

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye’de yaratılan havuz medyasıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı, Yıldırım Demirören’in CNN Türk ve Hürriyet gazetesini aldığını; fakat Ziraat Bankası’ndan çektiği krediyi ödemediğini söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 6, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye’de yaratılan havuz medyasıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı, Yıldırım Demirören’in CNN Türk ve Hürriyet gazetesini aldığını; fakat Ziraat Bankası’ndan çektiği krediyi ödemediğini söyledi.

Yayınladığı 9’uncu videosunda Yıldırım Demirören hakkında konuşan Peker, çiftçinin kredisini ödemediği zaman traktörünün haczedildiğini ifade ederek, “Bizim Kanal D’yi haczeden var mı?” ifadesini kullandı.

İşte Peker’in Yıldırım Demirören ile ilgili ifadeleri:

Şimdi bizim bu pamukören biz gazeteyi bastık Aydın Doğan kargaşalardan korktu tabi verdi yerleri. 750 milyon dolar. Aslında bir tanesi o kadar ederdi. CNN, Kanal D, Hürriyet hepsini aldık. Bu 750 milyon doları Ziraat Bankası verdi.

Ziraat Bankası kimin devletin devlet kim sizsiniz. Bu devletten 750 milyon dolar kredi aldı ve hiçbirini ödemedi bu sahtekar. Ana parayı bırak faizlerini bile ödemediler.

Bizim paramız, sahtekar kaç senedir para vermiyorsun. O seni 10 milyon tane çiftçi var bu ülkede bütün hepsine toplam verdikleri kredi ancak o kadar. Çiftçi kredisini ödemediğinde traktörünü haczediyorlar bizim Kanal D’yi haczeden var mı?

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık