AktüelSanatPazar günü napacayık be? Tıkla öğren!

Napacayık.be'nin katkılarıyla hazırlanan, kültür, sanat, spor ve eğlence rehberi
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 25, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon
26 Ocak Pazar

Geleneksel Kıbrıs Mutfağından Öğle Yemeği

Geleneksel Kıbrıs Mutfağından Öğle Yemeği

Geleneksel Kıbrıs Mutfağı ile ilgili çok az etkinlik ve tanıtım olduğundan dolayı özellikle Kıbrıs’ta olup Kıbrıs Mutfağını deneme şansını henüz yakalayamayanlar için bir yemek etkinliği! Şef Danny Wogan’dan The Cabin Restorant’ta geleneksel Kıbrıs mutfağından öğle yemeği etkinliği. 26 Ocak Pazar günü düzenlenecek etkinlik için detaylı bilgiyi iletişim adreslerinden alabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşü ve Adaçayı Toplama Etkinliği

Doğa Yürüyüşü ve Adaçayı toplama etkinliği

Doğa İzcileri Derneği, Lapta beldesinde doğa yürüyüşü yapmak, palamut ağacı görmek ve doğada yetişen bitkileri tanımak için sizi keyifl bir etkinliğe davet ediyor. 26 Ocak Pazar günü Lapta Beşparmak Tarihi Geçidi (Aylos Pavlos geçidi ) rotasında yapılacak gezide etkinliğe katılım ücreti 10 TL. (Üyelerden alınmayacaktır) Bu etkinliğe katılmak isteyenlerin Melek Tayyareci’ye ismini yazdırması rica olunur.

Dark Side’s Techno Parti

Dark Side’s Techno Parti

The Button Lounge and Bar 26 Ocak Pazar günü Dark Side’s konsepti ile tekrardan sizlerle! Kıbrıs’ın başarılı Dj’leri Mr.Joker, Miodub ve Tizona, Progressive House,Techno ve Trance setleriyle sizlere unutulmaz bir gece yaşatacak! 26 Ocak Pazar gerçekleşecek bu bu unutulmaz gecenin bir parçası olmak istiyorsanız yerinizi hemen ayırtın!

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık