koronavirusPazar günleri kısmi sokağa çıkma yasağı sona eriyor!

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Bakanlar Kurulu’nda alınan bazı kararları Bayrak Radyo Televizyon Kurumu'nda açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 11, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Bakanlar Kurulu’nda alınan bazı kararları Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nda açıkladı.

Özersay, sadece Pazar günleri geçerli olan sokağa çıkma yasağının kaldırılacağının kararlaştırıldığını da ifade ederek, gece sokağa çıkma yasağının ise 1 Haziran’a kadar devam edeceğini bildirdi.

Özersay, çok fazla sektörün açılmasıyla birlikte Pazar günü sokağa çıkma yasağının anlamını yitirdiğini de ifade ederek, “Pazar günler dışarı çıkmak mümkün olacak. İş yerleri Pazar günleri açılabilecek” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..