AktüelPolitikaPatlamalar TSK birliğinde oldu

TSK Birliği'nde meydana gelen patlamayla ilgili olarak internet gazetelerinin birçoğu olayın "bölgedeki bir askeri birlikte" meydana geldiğini yazmakta.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 12, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Dün Girne’nin doğusunda gece geç saatlerine meydana gelen ve bölgede büyük korku yaratan patlamalar bölgede bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin birliğinde gerçekleşti.

TSK Birliği’nde meydana gelen patlamayla ilgili olarak internet gazetelerinin birçoğu olayın “bölgedeki bir askeri birlikte” meydana geldiğini yazmakta.

Şu ana kadar TSK birliğindeki askerlerin durumuyla ilgil resmi bir açıklama yapıldı.

Gece boyunca arka arkaya meydana gelen patlamalar bölgedeki Acapulco Otel’in ve bazı iş yerlerinin zarar görmesine neden oldu.

Otel’den gece geç saatlerinde turistler tahliye edilirken, Arapköy de güvenlik amacıyla boşaltıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık