AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberPatlama olayında büyük ihmal!

GazeddaKıbrıs Hamitköy’de dün askeri atış alanında gerçekleşen patlamaya dair ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. 5 işçinin ağır şekilde yaralandığı patlamanın 1. Piyade Alayı’na ait tanksavar atış alanında yol çalışması yapan HAS-KAR şirketi çalışanlarının daha önceden atılmış ve patlamamış tüfek bombası mühimmatının patlamasıyla gerçekleştiği öğrenildi. GazeddaKıbrıs’ın elde ettiği bilgilere göre bölgedeki yol çalışmalarını yapan şirketin proje dışında kalan fakat askerin atış alanının içinden geçen yolları da döktüğü ve olayın bu işlemler gerçekleşirken meydana geldiği yönündeydi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 7, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

GazeddaKıbrıs
Hamitköy’de dün askeri atış alanında gerçekleşen patlamaya dair ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.
5 işçinin ağır şekilde yaralandığı patlamanın 1. Piyade Alayı’na ait tanksavar atış alanında yol çalışması yapan HAS-KAR şirketi çalışanlarının daha önceden atılmış ve patlamamış tüfek bombası mühimmatının patlamasıyla gerçekleştiği öğrenildi.

GazeddaKıbrıs’ın elde ettiği bilgilere göre bölgedeki yol çalışmalarını yapan şirketin proje dışında kalan fakat askerin atış alanının içinden geçen yolları da döktüğü ve olayın bu işlemler gerçekleşirken meydana geldiği yönündeydi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık