AktüelEkolojiGazedda'nın GündemiÖzel HaberYaşamPasif durumdaki 8 Taş Ocağının ruhsatları iptal edildi

Bakanlar kurulu 31 Ekim tarihli toplantısın pasif durumda olan Kozanköy, Serhatköy ve Beylerbeyi’ndeki sekiz taş ocağının ruhsatlarının iptalinin kararını aldı. Ruhsatları yenilenmeyen taş ocaklarının aynı zamanda işletme izinlerinin yenilenmesine de dair herhangi bir başvurada bulunmadıkları kayda geçti.   Ruhsatları yenilenmeyen taş ocaklarının isimleri şöyle: Hükümetin aktif durumda olan ve her geçen gün ekolojik yıkımın derinleşmesinde önemli bir faktörü olan taş ocaklarına dair ne gibi adımlar atacağı ise merak konusu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 22, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bakanlar kurulu 31 Ekim tarihli toplantısın pasif durumda olan Kozanköy, Serhatköy ve Beylerbeyi’ndeki sekiz taş ocağının ruhsatlarının iptalinin kararını aldı.

Ruhsatları yenilenmeyen taş ocaklarının aynı zamanda işletme izinlerinin yenilenmesine de dair herhangi bir başvurada bulunmadıkları kayda geçti.

 

Ruhsatları yenilenmeyen taş ocaklarının isimleri şöyle:

Hükümetin aktif durumda olan ve her geçen gün ekolojik yıkımın derinleşmesinde önemli bir faktörü olan taş ocaklarına dair ne gibi adımlar atacağı ise merak konusu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık