AktüelMüzakerelerPanel: Müzakereler Ve Federal Kıbrıs

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Gençlik Örgütü Kıbrıs konusuyla ilgili panel düzenliyor. ‘Müzakereler ve Federal Kıbrıs’ adı atında gerçekleştirilecek olan panelin açılış konuşmasını TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit yapacak. Moderatörlüğünü TDP Gençlik Örgütü Eş Başkanı Nalan Ersümer’in yapacağı panelde, TDP Milletvekili Zeki Çeler ‘Müzakerelerde Gelinen Aşama’, Akademisyen Ömür Yılmaz ‘Federalizm ve Federal Kıbrıs’, Gazeteci-Yazar Aysu Basri Akter ‘Basının Kıbrıs Konusundaki Rolü’, Cenk Diler ‘Toplumun Anlaşmalardan Beklentisi’, TDP MYK Üyesi Mehmet Burhan ‘Garantiler ve Güvenlik’, TDP Gençlik...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 1, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Gençlik Örgütü Kıbrıs konusuyla ilgili panel düzenliyor. ‘Müzakereler ve Federal Kıbrıs’ adı atında gerçekleştirilecek olan panelin açılış konuşmasını TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit yapacak.

Moderatörlüğünü TDP Gençlik Örgütü Eş Başkanı Nalan Ersümer’in yapacağı panelde, TDP Milletvekili Zeki Çeler ‘Müzakerelerde Gelinen Aşama’, Akademisyen Ömür Yılmaz ‘Federalizm ve Federal Kıbrıs’, Gazeteci-Yazar Aysu Basri Akter ‘Basının Kıbrıs Konusundaki Rolü’, Cenk Diler ‘Toplumun Anlaşmalardan Beklentisi’, TDP MYK Üyesi Mehmet Burhan ‘Garantiler ve Güvenlik’, TDP Gençlik Örgütü Eş Başkanı Atik Kaya ‘Gençliğin Kıbrıs Konusundaki Rolü’ başlıklı konuşma gerçekleştirecek.

2 Kasım Çarşamba (yarın) saat 19.00’da Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği binasında yapılacak olan panelin tüm halka açık olduğu belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık