koronavirusPandemi, küresel düzen hakkında ne anlatıyor?

Umut Bozkurt ve Yonca Özdemir, Radio Ubuntu'da pandeminin küresel düzen hakkında ne anlattığı üzerine bir sohbet gerçekleştirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 11, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Umut Bozkurt ve Yonca Özdemir, Radio Ubuntu’da pandeminin küresel düzen hakkında ne anlattığı üzerine bir sohbet gerçekleştirdi.

Küresel koronavirüs salgını dolayısıyla, kitle iletişim araçları da internet ortamı içinde varlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Radio Ubuntu adlı çok toplumlu projede, Coronaversations isimli bir program da düzenleniyor…

Umut Bozkurt’un hazırlayıp sunduğu Coronaversations’ın konuğu Yonca Özdemir oldu. Programda, pandeminin küresel düzen hakkında insanlara ne anlattığı, farklı ülkelerin koronavirüs krizine karşı farklı tepkilerini nelerin açıkladığı, ekonomik krize mi gidildiği ve neoliberal küreselleşmenin başka bir şeye dönüştüğünün görülebileceği üzerine bir sohbet gerçekleştirildi.

Program, çok toplumlu bir proje olduğu için İngilizce dilinde gerçekleştiriliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık