AktüelEkonomi PolitikPolitikaÖzyiğit: “Kamplara devam, görevlinin uzaklaştırılmasını istedik”

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 14, 2018
Djumba Hotel & Cafe

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Çanakkale kampı sırasında Türkiye Cumhuriyeti Elçiliği tarafından görevlendirilen bir kişinin çocuklara hakaret yağdırmasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Özyiğit sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Çanakkale Kamplarına öğrenci göndermeye devam edeceklerini ima ederek, bir kez daha hakaret eden görevlinin bu etkinliklerde görev almayacağını açıkladı.

Özyiğit’in açıklamasının altında ise pek çok kişi eleştiri içerikli mesajlar gönderirken, Çanakkale kampalarına öğrenci gönderilmesine devam edileceğine de tepki gösterdi.

İşte Cemal Özyiğit’in paylaşımı:

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©