AktüelEkonomi PolitikPolitikaÖzyiğit: “Kamplara devam, görevlinin uzaklaştırılmasını istedik”

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Çanakkale kampı sırasında Türkiye Cumhuriyeti Elçiliği tarafından görevlendirilen bir kişinin çocuklara hakaret yağdırmasıyla ilgili açıklamada bulundu. Özyiğit sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Çanakkale Kamplarına öğrenci göndermeye devam edeceklerini ima ederek, bir kez daha hakaret eden görevlinin bu etkinliklerde görev almayacağını açıkladı. Özyiğit’in açıklamasının altında ise pek çok kişi eleştiri içerikli mesajlar gönderirken, Çanakkale kampalarına öğrenci gönderilmesine devam edileceğine de tepki gösterdi. İşte Cemal Özyiğit’in paylaşımı:  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 14, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Çanakkale kampı sırasında Türkiye Cumhuriyeti Elçiliği tarafından görevlendirilen bir kişinin çocuklara hakaret yağdırmasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Özyiğit sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Çanakkale Kamplarına öğrenci göndermeye devam edeceklerini ima ederek, bir kez daha hakaret eden görevlinin bu etkinliklerde görev almayacağını açıkladı.

Özyiğit’in açıklamasının altında ise pek çok kişi eleştiri içerikli mesajlar gönderirken, Çanakkale kampalarına öğrenci gönderilmesine devam edileceğine de tepki gösterdi.

İşte Cemal Özyiğit’in paylaşımı:

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık