AktüelGazedda'nın GündemiÖzersay sözünü yine tutmadı!

Dışişleri Bakanı ve "bağımsız" Cumhurbaşkanı adayı olduğunu iddia eden Kudret Özersay'ın verdiği sözü bir kez daha tutmadığı ortaya çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 9, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Dışişleri Bakanı ve “bağımsız” Cumhurbaşkanı adayı olduğunu iddia eden Kudret Özersay’ın verdiği sözü bir kez daha tutmadığı ortaya çıktı.

Dışişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kudret Özersay verdiği sözleri tutmamaya devam ediyor. 13 Şubat 2018’de Mustafa Alkan’ın Genç TV ekranlarında sunduğu “Er Meydanı” adlı programa katılan Özersay, 2020 yılında anayasal yapının devam etmesi halinde Cumhurbaşkanlığı’na aday olmayacağını açıklamıştı.

Özersay açıklamasında, “böyle bir sistem, Cumhurbaşkanlığı’nın rolü ortada. Böyle bir anayasal yapı böyle devam ettiği takdirde, 2020 yılı geldiğinde, Cumhurbaşkanlığı’na aday olmam!” demişti.

Verdiği birçok sözü tutmamasıyla anılan Kudret Özersay, bu sözünü de unutarak, “bağımsız” bir şekilde Cumhurbaşkanlığı’na aday oldu.

İşte o sözler:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık