AktüelGazedda'nın GündemiÖzer Kanlı devrede: Devlet, bayrak, falan filan…

Ulusal Birlik Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özer Kanlı, dün gündeme bomba gibi düşen UBP’ye müdahale iddialarıyla alakalı devreye girdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 6, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Ulusal Birlik Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özer Kanlı, dün gündeme bomba gibi düşen UBP’ye müdahale iddialarıyla alakalı devreye girdi. UBP’nin görev partisi olduğu söylenen açıklamada, güvenlik, refah, vatan gibi içi boş bir sürü laf da edildi.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada, iki milletvekilinin kurultayda adaylıktan feragat etmesinin parti sevgilerinin, Kıbrıs Türkü’ne hizmeti her şeyden önde tutmalarının, şahsi beklenti yerine halkın çıkarlarını gözetmelerinin, efendiliklerinin bir sonucu olduğu belirtildi. 

“Her şeyden önce halk gelir”

“Ulusal Birlik Partisi bir görev partisidir” denilen yazılı açıklamada, “Görevi, Kıbrıs Türk halkının güvenlik ve refah içinde geleceğe yürümesi, kendi devletini yaşatıp yüceltmesi Anavatan Türkiye ile ilişkilerin hep daha ileri, daha verimli ve güzel noktalara taşınmasıdır. Tabandan tabana tüm Ulusal Birlik Partililer şahsi menfaat ve beklentilerinden uzan aynı ülkü etrafında birleşmiştirler. Her şeyden önce ülke, halk gelir” ifadeleri kullanıldı. 

UBP’den yapılan açıklamada, “Bu iki milletvekilimiz inşallah önümüzdeki yıllarda da kendi takdirleri, partililerimiz ile halkımızın destekleri ile Ulusal Birlik Partisi’ne, ülkemize, halkımıza çeşitli görevlerde hizmet veremeye devam edeceklerdir. Ama esas olan UBP’dir, halktır, vatandır. Devlettir. Esas olan hizmettir. Ulusal Birlik Partisi dün olduğunu gibi bugün de yarın da halka hizmete devam edecektir.” denildi. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..