AktüelGazeddapodÖzel hayat, özel alan ve bir takım mevzular

Hatice Cabacaba ve Fezel Nizam’ın hazırladığı Kazananlar Kulübü ‘özel hayat’ bölümüyle yayında. Hasan Yıkıcı’nın konuk olduğu programda toplumsal cinsiyet eşitliği ekseninde özel hayat ve özel alanlar konuşuldu. Spreaker: Kazananlar Kulübü – Özel Hayat – Kazananlar Kulübü Kazananlar Kulübü’nun “Özel Hayatı” konu edindiği programa Hasan Yıkıcı da konuk olarak katıldı. Spotify:   Kazananlar Kulübü – Özel Hayat Kazananlar Kulübü’nun “Özel Hayatı” konu edindiği programa Hasan Yıkıcı da konuk olarak katıldı.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Hatice Cabacaba ve Fezel Nizam’ın hazırladığı Kazananlar Kulübü ‘özel hayat’ bölümüyle yayında. Hasan Yıkıcı’nın konuk olduğu programda toplumsal cinsiyet eşitliği ekseninde özel hayat ve özel alanlar konuşuldu.

Spreaker:

Kazananlar Kulübü – Özel Hayat – Kazananlar Kulübü

Kazananlar Kulübü’nun “Özel Hayatı” konu edindiği programa Hasan Yıkıcı da konuk olarak katıldı.

Spotify:

 

Kazananlar Kulübü – Özel Hayat

Kazananlar Kulübü’nun “Özel Hayatı” konu edindiği programa Hasan Yıkıcı da konuk olarak katıldı.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft