AktüelGazeddapodÖzel hayat, özel alan ve bir takım mevzular

Hatice Cabacaba ve Fezel Nizam’ın hazırladığı Kazananlar Kulübü ‘özel hayat’ bölümüyle yayında. Hasan Yıkıcı’nın konuk olduğu programda toplumsal cinsiyet eşitliği ekseninde özel hayat ve özel alanlar konuşuldu. Spreaker: https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/ozel-hayat-kazananlar Spotify:   Kazananlar Kulübü – Özel Hayat Kazananlar Kulübü’nun “Özel Hayatı” konu edindiği programa Hasan Yıkıcı da konuk olarak katıldı.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Hatice Cabacaba ve Fezel Nizam’ın hazırladığı Kazananlar Kulübü ‘özel hayat’ bölümüyle yayında. Hasan Yıkıcı’nın konuk olduğu programda toplumsal cinsiyet eşitliği ekseninde özel hayat ve özel alanlar konuşuldu.

Spreaker:

https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/ozel-hayat-kazananlar

Spotify:

 

Kazananlar Kulübü – Özel Hayat

Kazananlar Kulübü’nun “Özel Hayatı” konu edindiği programa Hasan Yıkıcı da konuk olarak katıldı.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..