AktüelGazeddapodÖzdoğal: “Tiyatro için kötü bir yıl; son sürat duvara vurmak üzereyiz”

Tiyatro sanatçı, Lefkoşa Sanat Tiyatrosu kurucularından ve aynı zamanda Lefkoşa Surlariçin’deki Canteen Sandwich Bar‘ın sahiplerinden biri olan Diren Özdoğal ile, tiyatrodan, sanattan, politikadan, esnaflıktan ve Lefkoşa Surlariçi’ndeki son gelişmelerden konuştuk. İki bölümlük Hiçbir Yerden Haberler programının ilk bölümü yayında…   Son sürat duvara vurmak üzereyiz – Hiçbir yerden haberler Listen in to popular podcasts and radio shows from around the world or start your own with Spreaker!  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 8, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Tiyatro sanatçı, Lefkoşa Sanat Tiyatrosu kurucularından ve aynı zamanda Lefkoşa Surlariçin’deki Canteen Sandwich Bar‘ın sahiplerinden biri olan Diren Özdoğal ile, tiyatrodan, sanattan, politikadan, esnaflıktan ve Lefkoşa Surlariçi’ndeki son gelişmelerden konuştuk.

İki bölümlük Hiçbir Yerden Haberler programının ilk bölümü yayında…

 

Son sürat duvara vurmak üzereyiz – Hiçbir yerden haberler

Listen in to popular podcasts and radio shows from around the world or start your own with Spreaker!

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..