AktüelSanatOrtadoğu Denkleminin Gönüllü Sabiti: Kıbrıs tanıtılıyor

Kutay Bektaşoğlu’nun makalelerinden oluşan Ortadoğu Denkleminin Gönüllü Sabiti: Kıbrıs tanıtılıyor
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 11, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kutay Bektaşoğlu’nun kitabı “Ortadoğu Denkleminin Gönüllü Sabiti Kıbrıs”, 16 Mart Pazartesi 19.30’da Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği lokalinde tanıtılacak.

Kutay Bektaşoğlu’nun makalelerinden oluşan kitap, Işık Kitabevi yayını olarak çıkarken kitabın kapak tasarımını ve dizgisini Oya Silbery ve düzeltisini de İlknur Işıl Türkmen yaptı.

Kitap, Kıbrıs sorununun Avrupa’nın sorunu olmadığı, Ortadoğu’nun bir sorunu olduğu üzerinde duruyor. Ortadoğu coğrafyasındaki gelişmelerin, Kıbrıs sorunuyla da ilgili olduğunu değerlendiren kitap, her türlü denklemin içinde Kıbrıs’ın da bulunduğunu anlatıyor.

Tanıtımla ilgili Facebook’ta açılan etkinliğe erişmek için tıklayınız

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık