AktüelGazedda'nın GündemiOnlar mangala biz alana

Bağımsızlık Yolu ve Sol Hareket, Kıbrıslıtürklerin iradesini yok sayanların şov için piknikte olacağı sırada güzel bir gelecek için alanlarda olacaklarını belirtti. Açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 13, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Bağımsızlık Yolu ve Sol Hareket, Kıbrıslıtürklerin iradesini yok sayanların şov için piknikte olacağı sırada güzel bir gelecek için alanlarda olacaklarını belirtti. Açıklama şöyle:

Bu topraklara gönül vermiş örgütler olarak Kıbrıslı Türklerin iradesini yok sayanlar şov için piknikteyken, güzel bir gelecek için alanlarda olacağız.

Kıbrıs’ın kuzeyinde emekçiler her geçen gün ağırlaşan kriz altında daha fazla ezilirken, dünya genelinde pandemi tehlikesi hızlanarak sürerken, krizi yönetecek hükümet kurmaya bile zahmet etmeyen işbirlikçiler, AKP-MHP şov yapsın diye irademizi hiçe sayarak acıların üzeride piknik yapmak için Maraş’a gidiyorlar.

Bağımsızlık Yolu ve Sol Hareket olarak, geleceğimize yönelik bu saldırıya karşı sessiz kalmıyor ve sokakta onurumuza, sağlığımıza ve emeğe yönelik bu saldırının sorumlularına yönelik bir yürüyüş düzenliyoruz.

Geleceğimize, demokrasimize ve irademize yönelik bu saldırılara karşı ses vermek isteyen tüm kesimleri 15 Kasım Pazar günü, saat 14:00’da Pronto Çemberi’nde toplanıp iradesizliğin sembolü haline gelmiş meclise ve yaşananların asli sorumlusu TC Elçiliği’ne yürümeye alana çağırıyoruz.

Kurtuluş Yok Tek Başına, Ya Hep Beraber Ya Hiç Birimiz

#biatdeğilözgürlük

#acılarınüstündepiknikolmaz

#müdahaledeğilirade

Bağımsızlık Yolu ve Sol Hareket

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..