AktüelMüzikYaşam‘Ömür Boyu Başarı Ödülü’ Black Sabbath’a gitti

Son konserini verip veda edeli neredeyse iki yıl olacak olan İngiliz ekip sektörün en önemli kurumlarından biri tarafından ölümsüzler arasına yerleştirildi. Hafif Müzik‘te yer alan habere göre her yıl dağıttığı Grammy ödülleri ile dünya müzik piyasasının en prestijli kurumları arasında yer alan Recording Academy, 2019 ‘da Ömür Boyu Başarı Ödülü’ne layık görülen isimleri açıkladı ve 49 yıllık kariyerine nokta koyan Black Sabbath listenin başında yer aldı. Recording Academy CEO’su Neil Portnow tarafından yapılan açıklamada “Kayıt...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 23, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Son konserini verip veda edeli neredeyse iki yıl olacak olan İngiliz ekip sektörün en önemli kurumlarından biri tarafından ölümsüzler arasına yerleştirildi.

Hafif Müzik‘te yer alan habere göre her yıl dağıttığı Grammy ödülleri ile dünya müzik piyasasının en prestijli kurumları arasında yer alan Recording Academy, 2019 ‘da Ömür Boyu Başarı Ödülü’ne layık görülen isimleri açıkladı ve 49 yıllık kariyerine nokta koyan Black Sabbath listenin başında yer aldı.

Recording Academy CEO’su Neil Portnow tarafından yapılan açıklamada “Kayıt endüstrisine ve kültürel mirasımıza unutulmaz katkılarda bulunan saygın isimler” olarak anılan listede İngiliz ekip dışında Dionne Warwick, Donny Hathaway, George Clinton & Parliament-Funkadelic, Billy Eckstine, Julio Iglesias ve Sam & Dave bulunuyor. Ödüle layık görülen sanatçılar 10 Şubat’taki Grammy Ödül Töreni sırasında isimleri anılarak onurlandırılacak ve 11 Şubat’ta Los Angeles’ta gerçekleşecek başka bir törenle ödüllerine kavuşacak.

Black Sabbath’in doğum yeri olan İngiltere’nin Birmingham kenti de geçen ay aldığı bir kararla şehirdeki bir yaya köprüsüne grubun isminin verileceğini açıklamıştı.

Kaynak:

Recording Academy’nin ” Ömür Boyu Başarı Ödülü” Black Sabbath’a gitti

Son konserini verip veda edeli neredeyse iki yıl olacak olan İngiliz ekip sektörün en önemli kurumlarından biri tarafından ölümsüzler arasına yerleştirildi. Her yıl dağıttığı Grammy ödülleri ile dünya müzik piyasasının en prestijli kurumları arasında yer alan Recording Academy, 2019 ‘da Ömür Boyu Başarı Ödülü’ne layık görülen isimleri açıkladı ve 49 yıllık kariyerine nokta koyan Black Sabbath listenin başında yer aldı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık