AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaOmorfo’da iş kazası: 2 işçinin hayati tehlikesi var

Omorfo’da (Güzelyurt) inşaatta çalışan iki işçi, aynı anda yaklaşık 10 metre yükseklikten beton zemine düşerek ağır yaralandı. Eyüp Genç ve Doğan Sözer isimli iki işçi, ambulanslarla Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İşçilerin çalışma sırasında herhangi bir iş güvenliği olmaksızın çalıştırıldığı öğrenilirken, yaralıların hayati risklerinin bulunduğu kaydedildi.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 17, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Omorfo’da (Güzelyurt) inşaatta çalışan iki işçi, aynı anda yaklaşık 10 metre yükseklikten beton zemine düşerek ağır yaralandı.

Eyüp Genç ve Doğan Sözer isimli iki işçi, ambulanslarla Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İşçilerin çalışma sırasında herhangi bir iş güvenliği olmaksızın çalıştırıldığı öğrenilirken, yaralıların hayati risklerinin bulunduğu kaydedildi.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık