AktüelİnsanYaşam‘Omonia 1948’ İlk Açık Antremanına “Tarihi Direnenler Yazar” Sloganıyla Çıktı | Foto-Video

Kıbrıs’ta taraftarları tarafından yeniden kurulan ve yönetilen tek kulüp olan “Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948” ilk açık antremanına “Tarihi Direnenler Yazar” sloganıyla çıktı.   Lefkoşa’nın güneyinde Lakadamya bölgesindeki THOI Stadyumunda gerçekleştirilen ilk açık antremanına yüzlerce taraftar katıldı. Omonia 1948’in kuruluşunda Omonia Lefkoşa’nın en büyük taraf grubu olan Gate 9 aktif rol oynamıştı.   Açık antreman öncesinde gerçekleştirilen sosyal etkinlikte ise taraftarlara bir araya geldi. Etkinlikte yeni üye kaydı kabul edildi, taraftar kartları ile kulüple ilgili...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 11, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ta taraftarları tarafından yeniden kurulan ve yönetilen tek kulüp olan “Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948” ilk açık antremanına “Tarihi Direnenler Yazar” sloganıyla çıktı.

 

Lefkoşa’nın güneyinde Lakadamya bölgesindeki THOI Stadyumunda gerçekleştirilen ilk açık antremanına yüzlerce taraftar katıldı.

Image result for ΟΜΟΝΟΙΑΣ 1948

Omonia 1948’in kuruluşunda Omonia Lefkoşa’nın en büyük taraf grubu olan Gate 9 aktif rol oynamıştı.

 

Açık antreman öncesinde gerçekleştirilen sosyal etkinlikte ise taraftarlara bir araya geldi. Etkinlikte yeni üye kaydı kabul edildi, taraftar kartları ile kulüple ilgili malzemeler dayanışma amaçlı satışa sunuldu.

Image may contain: one or more people, crowd and outdoor

 

ΟΜΟΝΟΙΑ 1948: Η πρώτη προπόνηση

Η εντυπωσιακή παρουσία του κόσμου μας στην πρώτη ανοικτή προπόνηση της ομάδας. Έντονη, ζεστή και παθιασμένη παρουσία από τους οπαδούς που ακολουθούν την ομάδα στα δύσκολα και δείχνουν το δρόμο.

Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948’in ilk açık antremanı sonrasında dünyanın farklı ülkelerindeki ilerici kulüplerin taraftarları dayanışma mesajları yayınladılar.

 

Image may contain: 1 person, outdoor

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık