AktüelPolitikaOmbudsman raporu Özersay’ın gündeminde

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Ombudsman tarafından hazırlanan Eski Eserler ve Müzeler Dairesi ile ilgili rapor hakkında açıklama yaptı. Özersay, raporu incelemeye aldıklarını kaydederek, “Burada yer alan bulgular çerçevesinde kısa süre sonra gerekli açıklamayı yaparak adımları da atacağız. Evet iddialar benim görevi devralmamdan önceki döneme aittir ancak bunların üzerine gidip gereğini yapmak da Halka karşı sorumluluğumdur. En geç hafta başına bu konuda kamuoyuna bilgi vereceğim” dedi. İşte Özersay’ın açıklaması
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 18, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Ombudsman tarafından hazırlanan Eski Eserler ve Müzeler Dairesi ile ilgili rapor hakkında açıklama yaptı.

Özersay, raporu incelemeye aldıklarını kaydederek, “Burada yer alan bulgular çerçevesinde kısa süre sonra gerekli açıklamayı yaparak adımları da atacağız. Evet iddialar benim görevi devralmamdan önceki döneme aittir ancak bunların üzerine gidip gereğini yapmak da Halka karşı sorumluluğumdur. En geç hafta başına bu konuda kamuoyuna bilgi vereceğim” dedi.

İşte Özersay’ın açıklaması

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft