koronavirusOkullarda tatilin uzaması için görüş birliği var

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, koronavirüs tehlikesi nedeniyle alınan eğitim kurullarındaki 27 Mart’a kadar olan izinlerin uzatılması için görüş birliği olduğunu dile getirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2020
Djumba Hotel & Cafe

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, koronavirüs tehlikesi nedeniyle alınan eğitim kurullarındaki 27 Mart’a kadar olan izinlerin uzatılması için görüş birliği olduğunu dile getirdi.

Genç TV’de bir programa katılarak açıklamalarda bulunan Ayşegül Baybars, idari izinlerin uzatılması için de bir çalışma olduğunu belirterek, bankacılık sektöründe ek tedbirlerin neler olabileceği konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu ise konuyla ilgili Kıbrıs Postası’na yaptığı açıklamada, eğitim tatilinin uzaması konusunu Bakanlar Kurulu’nda ele alacaklarını belirtti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft