koronavirusOkullarda tatilin uzaması için görüş birliği var

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, koronavirüs tehlikesi nedeniyle alınan eğitim kurullarındaki 27 Mart’a kadar olan izinlerin uzatılması için görüş birliği olduğunu dile getirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, koronavirüs tehlikesi nedeniyle alınan eğitim kurullarındaki 27 Mart’a kadar olan izinlerin uzatılması için görüş birliği olduğunu dile getirdi.

Genç TV’de bir programa katılarak açıklamalarda bulunan Ayşegül Baybars, idari izinlerin uzatılması için de bir çalışma olduğunu belirterek, bankacılık sektöründe ek tedbirlerin neler olabileceği konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu ise konuyla ilgili Kıbrıs Postası’na yaptığı açıklamada, eğitim tatilinin uzaması konusunu Bakanlar Kurulu’nda ele alacaklarını belirtti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık