koronavirus“Okullar 30 Haziran’a kadar kapalı”

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu'nda açıklamalarda bulunuyor. Özersay, okulların 30 Haziran'a kadar kapalı kalacağını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 11, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nda açıklamalarda bulunuyor. Özersay, okulların 30 Haziran’a kadar kapalı kalacağını duyurdu.

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun önerisi ile yüz yüze eğitimin 30 Haziran’a kadar yapılmayacağını, Bakanlar Kurulu’nun bu konuda karar ürettiğini kaydetti.

Özersay açıklamasında, bu okul döneminin sona erdiğini de ifade ederek, Milli Eğitim Bakanlığı’nın sınavlar ve sınıf geçmeyle ilgili çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..