PolitikaÖğrencilerin Öfkesi İsyana Dönüştü -Video-

Girne-Lefkoşa Dağyolunda dün sabah saatlerinde yaşanan ve ada genelinde büyük bir üzüntü ve tepkiye neden olan, 3 kişinin hayatını kaybettiği ve 7 kişinin yaralandığı trafik felaketi sonrası eylemler başkent Lefkoşa’da sabah saatlerinden itibaren kötü hava koşullarına rağmen devam ediyor. Öğrencilerin sabah saatlerinde başlattığı protesto eylemleri geniş bir destek ve katılımla gün boyu devam etti. Eylemlerde hükümetin istifası talep edilirken yarın eylemlere devam edilecek.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 30, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Girne-Lefkoşa Dağyolunda dün sabah saatlerinde yaşanan ve ada genelinde büyük bir üzüntü ve tepkiye neden olan, 3 kişinin hayatını kaybettiği ve 7 kişinin yaralandığı trafik felaketi sonrası eylemler başkent Lefkoşa’da sabah saatlerinden itibaren kötü hava koşullarına rağmen devam ediyor.

Öğrencilerin sabah saatlerinde başlattığı protesto eylemleri geniş bir destek ve katılımla gün boyu devam etti. Eylemlerde hükümetin istifası talep edilirken yarın eylemlere devam edilecek.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık