koronavirusÖğrencilerin ileri tetkiklerinde testler negatif çıktı

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Malpas Hotel'de karantina süreci tamamlanan öğrencilerin bugün sabah itibariyle evlerine gönderildiğini, şüpheli görülen 11 kişi hakkında da ileri tetkik yapılacağını duyurmuştu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 1, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Malpas Hotel’de karantina süreci tamamlanan öğrencilerin bugün sabah itibariyle evlerine gönderildiğini, şüpheli görülen 11 kişi hakkında da ileri tetkik yapılacağını duyurmuştu.

Sağlık Bakanı Ali Pilli’nin açıkladığı, Malpas Hotel’de karantinada bulunan 11 öğrenci hakkında ileri tetkiklerin sonucu açıklandı. Pilli, BRT’ye yaptığı açıklamada, 11 öğrenci için ileri tetkik yapıldığını ve güvenilir testlerin verdiği sonucun negatif olduğunu duyurdu.

Sağlık Bakanı Ali Pilli, sabah saatlerinde BRT’de Gündem+ programına konuk olarak, Malpas Otel’de karantinada bulunan öğrencilerin karantina sürelerinin dolduğunu ve bugün eve gönderileceklerini bildirmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık