AktüelEkonomi PolitikPolitikaODTÜ öğrencileri: Hocama dokunma

ODTÜ’de yönetimin verdiği 67 yaş kararının ardından öğrenciler sosyal medyada Hocama Dokunma Platformu oluşturarak, örgütlenmeye başladı. ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_) | Twitter The latest Tweets from ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_). ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde hocalara karşı alınan 67 yaş sınırı kararına tepki göstermek ve kamuoyu yaratmak amaçlı kurulmuş bir hesaptır   Öğrenciler, üniversitede bahar şenlikleri kapsamında dün akşam gerçekleşen Manga konseri sırasında ise üzerinde HOCAMA DOKUNMA yazılı pankart açtı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 13, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

ODTÜ’de yönetimin verdiği 67 yaş kararının ardından öğrenciler sosyal medyada Hocama Dokunma Platformu oluşturarak, örgütlenmeye başladı.

ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_) | Twitter

The latest Tweets from ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_). ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde hocalara karşı alınan 67 yaş sınırı kararına tepki göstermek ve kamuoyu yaratmak amaçlı kurulmuş bir hesaptır

 

Öğrenciler, üniversitede bahar şenlikleri kapsamında dün akşam gerçekleşen Manga konseri sırasında ise üzerinde HOCAMA DOKUNMA yazılı pankart açtı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık