AktüelEkonomi PolitikPolitikaODTÜ öğrencileri: Hocama dokunma

ODTÜ’de yönetimin verdiği 67 yaş kararının ardından öğrenciler sosyal medyada Hocama Dokunma Platformu oluşturarak, örgütlenmeye başladı. ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_) | Twitter The latest Tweets from ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_). ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde hocalara karşı alınan 67 yaş sınırı kararına tepki göstermek ve kamuoyu yaratmak amaçlı kurulmuş bir hesaptır   Öğrenciler, üniversitede bahar şenlikleri kapsamında dün akşam gerçekleşen Manga konseri sırasında ise üzerinde HOCAMA DOKUNMA yazılı pankart açtı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 13, 2019
Djumba Hotel & Cafe

ODTÜ’de yönetimin verdiği 67 yaş kararının ardından öğrenciler sosyal medyada Hocama Dokunma Platformu oluşturarak, örgütlenmeye başladı.

ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_) | Twitter

The latest Tweets from ODTÜ KKK Hocama Dokunma Platformu (@HocamaDokunma_). ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde hocalara karşı alınan 67 yaş sınırı kararına tepki göstermek ve kamuoyu yaratmak amaçlı kurulmuş bir hesaptır

 

Öğrenciler, üniversitede bahar şenlikleri kapsamında dün akşam gerçekleşen Manga konseri sırasında ise üzerinde HOCAMA DOKUNMA yazılı pankart açtı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©