koronavirusO “meşhur” raporu biz de görebilecek miyiz?

Yılan hikayesine dönen Epidemiyolojik rapor en sonunda Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya ulaştırıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 14, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yılan hikayesine dönen Epidemiyolojik rapor en sonunda Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya ulaştırıldı. Sağlık Bakanı Ali Pilli’nin “rahat olun” söylemleri arasında ulaştırılan raporla ilgili kamuoyuna halen bir şey yansımadı.

Toplamda 117 vakanın bulunduğu Kıbrıs’ın kuzeyinde hazırlanan Epidemiyolojik raporu, bugün öğle saatlerinde Cumhurbaşkanlığı’na ulaştırıldı. Geçtiğimiz ay sunulan raporun ardından daha kapsamlı olduğu belirtilen raporun içeriği hakkında kamuoyu halen bilgi edinemedi.

Soruyoruz:

50 küsur gündür beklediğimiz bu raporu, kamuoyu olarak bizler de görebilecek miyiz? Durumumuz Kıbrıs Cumhuriyeti’nden iyi ya hani; durumumuzun ne olduğunu ne zaman öğrenebileceğiz? GazeddaKıbrıs olarak bir açıklama bekliyoruz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık