AktüelGazedda'nın GündemiO futbolcuların hepsi emekli oldu!

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Özel Kalem Müdürü Cenk Gürçağ'ın bugün sabah kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı "efsane 10 numaralar" ilgi çekti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 15, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Özel Kalem Müdürü Cenk Gürçağ’ın bugün sabah kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı “efsane 10 numaralar” ilgi çekti. Gürçağ paylaşım yaparken bir detayı ise unuttu. O futbolcuların hepsi emekli oldu…

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Özel Kalem Müdürü Cenk Gürçağ bu sabah kişisel Sosyal Medya hesabından futbol tarihinde efsane olarak anılan 10 numaraların formalarının ve isimlerinin yazdığı bir iletiyi paylaştı.

Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı’nın seçim sıra numarasına atıfta bulunmak için paylaştığı iletide, Maradona, Pele, Baggio, Zidane, Platini, Rivaldo ve uzun yıllar Türkiye’de de futbol oynayan Hagi gibi isimler de bulunuyor.

Cenk Gürçağ’ın paylaşım yaptığı sırada, bahsi geçen futbolcuların tamamının emekli olduğunu unuttuğu düşünülüyor.

İşte o paylaşım:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık