AktüelMedya OdasıNur Nadir’in şimdiki hedefi Harmancı

Basın emekçilerine çirkin saldırılarda bulunan Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, şimdi de Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı'yı hedef aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 26, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Basın emekçilerine çirkin saldırılarda bulunan Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, şimdi de Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı’yı hedef aldı.

Sosyal medya hesabından, Harmancı’nın fotoğrafını paylaşan Nadir, yaptığı açıklamalara tepki gösteren basın çalışanlarının yanında yer alan Harmancı için ‘kimin yanında olduğun, kime hizmet ettiğin belli’ ifadelerini kullandı.

İşte Nadir’in o paylaşımı:

Harmancı açıklamasında şunları söylemişti:

Hiç kimsenin kendi dışında, başkasına ait kişisel bilgileri televizyon ekranlarından bu şekilde dillendirmesi mümkün olmamalıdır.

Basında görev alan arkadaşlarımıza yapılan yakışıksız açıklamalar insanlık onurunu zedeleyen türdendir; hiç kimse medya gücüne güvenerek kendisini dokunulmaz, başka kişileri ise eşya yerine koyamaz.

Sonucu ne olursa olsun buna karşı çıkmak hepimizin görevidir.

Bu vesile ile Nur Nadir’in yakışıksız ithamlarına maruz kalan gazeteci arkadaşlarımızın yanında olduğumu belirtir, ülkede hak ve özgürlükleri bedeli ne olursa olsun dillendirme vazifemiz olduğunun altını çizerim.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık