AktüelMüzikYaşamNetflix müzik tarihinin klasikleşmiş olaylarını belgeselleştiriliyor

Netflix, müzik tarihinin klasikleşmiş hikâye ve olaylarını sekiz bölümlük belgesel serisi olarak izleyici ile buluşturuyor. Her ay bir bölüm yayınlanacak seride Johnny Cash, Bob Marley, Sam Cooke, Jam Master Jay gibi isimlerin hayatlarından önemli olaylara odaklanılacak. Serinin ilk bölümünde Bob Marley’nin vuruluş hikayesi var. Müzik tarihinin klasikleşmiş hikâye ve olayları belgeselleştiriliyor. Netflix’in hazırladığı “ReMastered” ismini taşıyacak sekiz bölümlük belgesel serisi, 12 Ekim’de başlayacak. Bantmag’in aktardığına göre her ay bir bölüm yayınlanacak seride Johnny Cash, Bob...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 25, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Netflix, müzik tarihinin klasikleşmiş hikâye ve olaylarını sekiz bölümlük belgesel serisi olarak izleyici ile buluşturuyor. Her ay bir bölüm yayınlanacak seride Johnny Cash, Bob Marley, Sam Cooke, Jam Master Jay gibi isimlerin hayatlarından önemli olaylara odaklanılacak. Serinin ilk bölümünde Bob Marley’nin vuruluş hikayesi var.

Müzik tarihinin klasikleşmiş hikâye ve olayları belgeselleştiriliyor.

Netflix’in hazırladığı “ReMastered” ismini taşıyacak sekiz bölümlük belgesel serisi, 12 Ekim’de başlayacak.

Bantmag’in aktardığına göre her ay bir bölüm yayınlanacak seride Johnny Cash, Bob Marley, Sam Cooke, Jam Master Jay gibi isimlerin hayatlarından önemli olaylara odaklanılacak.

Emmy Ödüllü Jeff ve Michael Zimbalist kardeşlerin hazırlayacağı belgeselin yönetmen kadrosunda da Kief Davidson, Barbara Kopple, Sara Dosa, Brian Oakes, Stuart Sender gibi isimler var.

Zimbalist kardeşler bu seri ile izleyicileri sadece sevdikleri müzisyeni görmek değil iyi bir gazetecilik örneği ile belki de daha önce yanlış bildikleri hikâyelere yeni bir bakış getirmeyi amaçlıyor.

Serinin ilk bölümünde Bob Marley’nin vuruluş hikayesi var

Serinin ilk bölümü 12 Ekim’de yayınlanacak olan Who Shot The Sheriff? olacak.

Bob Marley’nin hala gizemini koruyan vurulmasında CIA ve Jamaika siyasetinin rolünü araştıracak olan belgeselin yönetmenliğini The Ivory Games ile tanınan Kief Davidson üstleniyor.

Remastered | Official Sneak Peek [HD] | Netflix

The music you know, the stories you don’t. ReMastered investigates high-profile events affecting the legendary names in music. Track 1 premieres October 12th – only on Netflix. #Netflix #Remastered SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is the world’s leading internet entertainment service with 130 million memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık