Aktüel“Ne mutlu ki arkadaşlarımız bu anı yaşamaktan mahrum kalmayacak”

Bağımsız Gençlik Platformu (BAGEP), girişimler sonucu diploma törenlerinin yapılacak olmasını memnuniyetle karşıladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 3, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bağımsız Gençlik Platformu (BAGEP), girişimler sonucu diploma törenlerinin yapılacak olmasını memnuniyetle karşıladı.

Platform’dan yapılan açıklama şu şekilde:“Girişimlerimiz ve benzer girişimlerin sonucu olarak diploma törenlerinin yapılabileceğini Sağlık Bakanlığımızın açıklamasıyla öğrenmiş bulunmaktayız.

Ne mutlu ki arkadaşlarımız bu anı yaşamaktan mahrum kalmayacak!

Sağlık Bakanlığımızın açıklaması :

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında yapılan görüşmeler neticesinde, lise son sınıfların mezuniyet törenlerinin, COVID-19 önlemleri çerçevesinde, gerekli mesafe ve hijyen kuralları sağlanarak gerçekleştirilebileceği yönünde görüş birliğine varıldı.

Mezuniyet törenlerine öğrencilerin, sadece akrabalarının katılabileceği de açıklandı. Mezuniyet törenlerinin yer ve tarihleri ise Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı tarafından açıklanacak.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık