AktüelNatalie Christopher ölü olarak bulundu

Yunan adası Ikarya’da kaybolan Kıbrıslı Rum Natalie Christopher’in cansız bedenine ulaşıldı.  34 yaşındaki astrofizikçi ölü olarak bulundu. Natalie’nin ölümü barış gönüllüsü Kıbrıslı Türk dostları tarafından da üzüntüyle karşılandı. Politis’in haberine göre, geçtiğimiz pazartesi günü ortadan kaybolan Natalie Christopher’ın cansız bedenine ulaşıldı. Cesedin, arkadaşı birlikte kaldığı otelden yaklaşık bir buçuk kilometre uzaklıkta bir dağ geçidi içinde bulunduğu bildirildi. Otel çevresinde araştırma yapan gönüllü bir itfaiyeci, Natalie’nin cesedini buldu. Polis henüz resmi açıklama yapmadı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 7, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Yunan adası Ikarya’da kaybolan Kıbrıslı Rum Natalie Christopher’in cansız bedenine ulaşıldı.  34 yaşındaki astrofizikçi ölü olarak bulundu.

Natalie’nin ölümü barış gönüllüsü Kıbrıslı Türk dostları tarafından da üzüntüyle karşılandı.

Politis’in haberine göre, geçtiğimiz pazartesi günü ortadan kaybolan Natalie Christopher’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Cesedin, arkadaşı birlikte kaldığı otelden yaklaşık bir buçuk kilometre uzaklıkta bir dağ geçidi içinde bulunduğu bildirildi. Otel çevresinde araştırma yapan gönüllü bir itfaiyeci, Natalie’nin cesedini buldu.

Polis henüz resmi açıklama yapmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık