AktüelMüzakerelerMüzakereciler Cenevre’ye Kadar Haftada 3 Kez Görüşecek

Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde bugün bir araya gelen müzakereciler, ocak ayında Cenevre’de gerçekleşecek zirveye kadar haftada 3 defa görüşme kararı aldı. Cumhurbaşkanlığı’ndan elde edilen bilgiye göre, müzakereciler Özdil Nami ile Andreas Mavroyanis bugün yaklaşık 3 buçuk saat süren bir görüşme gerçekleştirdi. Nami ile Mavroyannis’in, çarşamba günü gerçekleştirecekleri bir sonraki toplantıda, ağırlıklı olarak dış ilişkiler konusunu görüşeceği belirtildi. PAZARTESİ, ÇARŞAMBA, CUMA Müzakereciler, Cenevre’de 9 Ocak’ta gerçekleşecek müzakerelere kadar her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri sabah saat...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 5, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde bugün bir araya gelen müzakereciler, ocak ayında Cenevre’de gerçekleşecek zirveye kadar haftada 3 defa görüşme kararı aldı.

Cumhurbaşkanlığı’ndan elde edilen bilgiye göre, müzakereciler Özdil Nami ile Andreas Mavroyanis bugün yaklaşık 3 buçuk saat süren bir görüşme gerçekleştirdi.

Nami ile Mavroyannis’in, çarşamba günü gerçekleştirecekleri bir sonraki toplantıda, ağırlıklı olarak dış ilişkiler konusunu görüşeceği belirtildi.

PAZARTESİ, ÇARŞAMBA, CUMA

Müzakereciler, Cenevre’de 9 Ocak’ta gerçekleşecek müzakerelere kadar her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri sabah saat 10.00’da bir araya gelme kararı aldı.

Her toplantıda bir sonraki ana gündemi belirleyecek müzakerecilerin, özel günlere denk gelmesi halinde farklı düzenleme yapılabileceği kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık