KültürYaşamMuse sevenlere müjde, yeni albüm yolda – Video Haber

Muse grubunun yeni albümü “Simulation Theory” yolda, yeni şarkı “The Dark Side” yayında Temmuz ayında ilk single “Something Human” ile ete kemiğe bürünmeye başlayan yeni albümün artık bir adı, kapak tasarımı ve çıkış tarihi var. En son 2015’te Drones ile albüm çalışması yapan İngiliz ekip bu akşam saatlerinde sekiz numaralı albüm Simulation Theory‘nin ayrıntılarını paylaştı ve yeni şarkı “The Dark Side”ı videosuyla birlikte yayına verdi. Albüm 9 Kasım’da satışa çıkıyor. Sipariş bilgilerine buradan ulaşılabilir. İşte...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 31, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Muse grubunun yeni albümü “Simulation Theory” yolda, yeni şarkı “The Dark Side” yayında

Temmuz ayında ilk single “Something Human” ile ete kemiğe bürünmeye başlayan yeni albümün artık bir adı, kapak tasarımı ve çıkış tarihi var.

En son 2015’te Drones ile albüm çalışması yapan İngiliz ekip bu akşam saatlerinde sekiz numaralı albüm Simulation Theory‘nin ayrıntılarını paylaştı ve yeni şarkı “The Dark Side”ı videosuyla birlikte yayına verdi. Albüm 9 Kasım’da satışa çıkıyor. Sipariş bilgilerine buradan ulaşılabilir.

İşte Simulation Theory‘nin, Stranger Things posterlerini de tasarlayan Kyle Lambert imzalı kapak görseli ve delüks versiyon şarkı listesi ise şöyle:

01. Algorithm
02. The Dark Side
03. Pressure
04. Propaganda
05. Break It To Me
06. Something Human
07. Thought Contagion
08. Get Up and Fight
09. Blockades
10. Dig Down
11. The Void
12. Algorithm (Alternate Reality Version)
13. The Dark Side (Alternate Reality Version)
14. Propaganda (Acoustic)
15. Something Human (Acoustic)
16. Dig Down (Acoustic Gospel Version)

Kaynak: Hafif Müzik
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık