KültürYaşamMuse sevenlere müjde, yeni albüm yolda – Video Haber

Muse grubunun yeni albümü “Simulation Theory” yolda, yeni şarkı “The Dark Side” yayında Temmuz ayında ilk single “Something Human” ile ete kemiğe bürünmeye başlayan yeni albümün artık bir adı, kapak tasarımı ve çıkış tarihi var. En son 2015’te Drones ile albüm çalışması yapan İngiliz ekip bu akşam saatlerinde sekiz numaralı albüm Simulation Theory‘nin ayrıntılarını paylaştı ve yeni şarkı “The Dark Side”ı videosuyla birlikte yayına verdi. Albüm 9 Kasım’da satışa çıkıyor. Sipariş bilgilerine buradan ulaşılabilir. İşte...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 31, 2018
Djumba Hotel & Cafe

Muse grubunun yeni albümü “Simulation Theory” yolda, yeni şarkı “The Dark Side” yayında

Temmuz ayında ilk single “Something Human” ile ete kemiğe bürünmeye başlayan yeni albümün artık bir adı, kapak tasarımı ve çıkış tarihi var.

En son 2015’te Drones ile albüm çalışması yapan İngiliz ekip bu akşam saatlerinde sekiz numaralı albüm Simulation Theory‘nin ayrıntılarını paylaştı ve yeni şarkı “The Dark Side”ı videosuyla birlikte yayına verdi. Albüm 9 Kasım’da satışa çıkıyor. Sipariş bilgilerine buradan ulaşılabilir.

İşte Simulation Theory‘nin, Stranger Things posterlerini de tasarlayan Kyle Lambert imzalı kapak görseli ve delüks versiyon şarkı listesi ise şöyle:

01. Algorithm
02. The Dark Side
03. Pressure
04. Propaganda
05. Break It To Me
06. Something Human
07. Thought Contagion
08. Get Up and Fight
09. Blockades
10. Dig Down
11. The Void
12. Algorithm (Alternate Reality Version)
13. The Dark Side (Alternate Reality Version)
14. Propaganda (Acoustic)
15. Something Human (Acoustic)
16. Dig Down (Acoustic Gospel Version)

Kaynak: Hafif Müzik
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©