AktüelGazeddapodMülteci krizi değil insanlık krizi var

Hiçbir Yerden Haberler Mülteci Hakları Derneği’nden Faika Deniz Paşa ve Fezile Osum ile iki bölümden oluşan Dünya Mülteciler Günü özel programı ile yayında.  Nasıl bir dünyada yaşıyoruz? Mülteci olmak ne demek? Mültecilik durumları Batı’nın politikaları ve mültecilere yaklaşımı Bir sistem sorunu olarak mültecilik Mülteci krizi değil insanlık krizi İlk bölümü dinlemek için: Mülteci krizi değil insanlık krizi vardır – Hiçbir yerden haberler Mülteciler Günü özel yayını. Faika Deniz Paşa ve Fezile Osum ile mültecilik, AB’nin...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 17, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Hiçbir Yerden Haberler Mülteci Hakları Derneği’nden Faika Deniz Paşa ve Fezile Osum ile iki bölümden oluşan Dünya Mülteciler Günü özel programı ile yayında. 

  • Nasıl bir dünyada yaşıyoruz?
  • Mülteci olmak ne demek?
  • Mültecilik durumları
  • Batı’nın politikaları ve mültecilere yaklaşımı
  • Bir sistem sorunu olarak mültecilik
  • Mülteci krizi değil insanlık krizi

İlk bölümü dinlemek için:

Mülteci krizi değil insanlık krizi vardır – Hiçbir yerden haberler

Mülteciler Günü özel yayını. Faika Deniz Paşa ve Fezile Osum ile mültecilik, AB’nin politikaları ve insan hakları üzerine.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft