AktüelGazedda'nın GündemiMüjde yurttaşa değil Tatar ve vekillere oldu

Bir torba dolusu gösterişle Cumhuriyet Meclisi’nde konuşma yapan TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, atadığı Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve vekillerine müjdeyi verdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 19, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bir torba dolusu gösterişle Cumhuriyet Meclisi’nde konuşma yapan TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, atadığı Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve vekillerine müjdeyi verdi. Erdoğan, yeni bir Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve Meclis binası yapılacağını duyurdu. 

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis’te vekillere hitap etti. Müjde vereceği ilan edilen Erdoğan’ın müjdesi fos çıktı. Erdoğan yaptığı açıklamada, atadığı Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a saray ve vekillere meclis yapacağını duyurdu.

Daha önce sigara fabrikası olarak da hizmet veren şu anki meclis binasının müzeye dönüştürüleceğini de söyleyen Erdoğan, yeni yapılacak meclis binasında vekiller için ayrı çalışma odaları yapacağını da müjdeledi. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık