Aktüel“Muhaliflere de bir kafa atacağım”

Her gün bir gaf işleyen Ersin Tatar'ın bugün Sosyal Medya'da yeni bir videosu ortaya çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 22, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Başbakan Ersin Tatar’ın katıldığı bir gecede yaptığı konuşma, geceyi takip eden vatandaşlar tarafından kayıt altına alındı. Bir futbol takımının dayanışma gecesinde konuşan Tatar, kendisinin de futboldan geldiğini  ve İngiltere’de geçmiş yıllarda futbol oynadığını belirtti.

Tatar, konuşmasında kendisine “Come on Ers” dediklerini de ifade ederek, çok iyi kafa golleri attığını söyleyerek “çıkardım bir çakardım atardım golü, ata ata bugünlere kadar geldik” dedi.

Tatar konuşmasının sonunda, “bizim muhalifler var burada, Facebook’ta sallarlar, onlara da bir kafa atacağım” ifadelerini kullandı. Tatar sözlerine “bu da gecenin esprisi olsun” diyerek son verdi.

İşte o video:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©