AktüelPolitika“Muhalefetteyken ölçüyü kaçıranlar”da bugün

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Kıbrıs Postası TV'de katıldığı programda muhalefette iken eleştirinin ölçüsünü kaçırdıklarını bildirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 26, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Kıbrıs Postası TV’de katıldığı programda muhalefette iken eleştirinin ölçüsünü kaçırdıklarını bildirdi.

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Kıbrıs Postası TV’de Gökhan Altıner’in sunduğu programa konuk oldu.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre, programda açıklamalarda bulunan Özersay, özeleştiri yapmak gerektiğini belirterek, “muhalefette iken bazı konularda eleştiri yaparken ölçüyü kaçırdık”larını kaydetti.

Devletin mali yapısını doğru analiz edemediklerini kaydeden Özersay,  “Hemen düzeltebileceğimizi öngördük. Durumun böyle olmadığını anladık… Özeleştiri yaptık ama prensiplerimizden ödün vermedik” dedi…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık